X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
TRY

Neler yapıyoruz?

AnasayfaNeler yapıyoruz?

Atölye Ajans; hedef kitle ile marka arasındaki sinerjiyi en doğru iletişim kanallarıyla oluşturup, en doğru olanı belirler. Aralarında güçlü bir etkileşim yaratıp, markayı hedef kitle ile vazgeçilmez bir bütüne dönüştürür. Atölye Ajans İzmir’den Dünya’ya reklam yapar. Atölye Ajans reklam satmaz, satan reklam yapar. Kısacası doğru orantılı işler yapar!

Marka Yönetimi

Atölye Ajans; yaratılan ya da var olan markanın hedef kitlesini belirler ve marka konumlandırmasını yapar. Sektöre ilişkin pazar ve rakip analizi yaparak somut veriler sunar. Marka ve ilgili proje için yol haritası oluşturup, değer ve hedeflere en uygun hikâyeyi yazar. Marka için SWOT analizi ve pazarlama stratejileri oluşturur. En uygun mecraları belirler ve medya planlaması organize eder. Farklılık değil, benzersizlik üzerine markanızı hayata geçirir.

Sosyal Medya Yönetimi

Atölye Ajans; ulusal veya global markaların dijital mecralarda marka konumlandırma, marka kimliği oluşturma ve marka büyüme
süreçlerini en uygun zamanda ve en doğru şekilde yürütür. Markaya içerik ve reklam yönetimi konusunda profesyonel destek verir.
Yalnız içerik hizmeti vermez, çekim, kurgu, ses kurgusu, animasyon gibi desteklerini de markalarından esirgemez

Reklam Filmi

Atölye Ajans; ulusal veya global markaların televizyon kanalları, sinema ve internet mecraları için amaçları ve ihtiyaçları doğrultusunda reklam filmini çeker, kurgular ve yayına alır. Reklam filmlerinin yaratıcı yönetmenliğini, metin yazarlığını, sanat yönetmenliğini kendi bünyesinde yer alan alanında uzman kadrosuyla profesyonel bir şekilde yürütür ve prodüksiyon hizmetlerini organize eder. Filmde kullanılmak istenilen ünlü, tiyatro oyuncusu, sinema sanatçısı, dansçı, manken veya belirli bir özelliğe sahip olan insanlarla iletişimi kurar.

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Atölye Ajans; kendi bünyesinde sosyal medya yönetimini gerçekleştiren, içerik konusunda profesyonel destek almak isteyen ulusal veya global markalar için içerikler üretir. Videolar çeker, grafikler tasarlar, yarışmalar organize eder.

Tanıtım Filmi

Atölye Ajans; marka, ürün, proje, kurum veya firmanın ayrıntılı olarak anlatıldığı tanıtım filmini çeker, kurgular ve hayata geçirir. Tanıtım filmini estetik ve akıcılık anlayışı üzerine hazırlar. Yaratıcı yönetmenliğini, metin yazarlığını, sanat yönetmenliğini kendi bünyesinde yer alan alanında uzman kadrosuyla profesyonel bir şekilde yürütür ve prodüksiyon hizmetlerini organize eder.

Animasyon

Atölye Ajans; tanıtım filmi, reklam filmi, sosyal medyada kullanılmak üzere animasyon hizmeti verir. Markanın ihtiyacı
doğrultusunda animasyona ruh giydirir.

Kurumsal Kimlik

Atölye Ajans; markanın hem şirket içinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını temsil eden kavram ve materyalleri oluşturur, şekillendirir, kimliğini ortaya koyar. Markanın iç ve dış dünyadan görünen yüzünü en doğru şekilde konumlandırır.

Web Tasarım

Atölye Ajans; markanın ihtiyacına ve işlevselliğine uygun web sitesini tasarlar, mobile uyarlar ve marka kimliği doğrultusunda hayata geçirir.

Adwords Yönetimi

Atölye Ajans; markaların arama motorunda reklamını yapar, yönetir ve dönüşümünü izler. Markaya somut veriler halinde geri bildirimler verir.

E-Ticaret

Atölye Ajans; ürettiği veya tedarik ettiği ürün ve malları satmak isteyen markalar için E-Ticaret sitesi yazılımı geliştirir ve hayata geçirir.

Mobil Uygulama

Atölye Ajans; markanın ihtiyaç ve hedeflerine uygun akıllı telefon ve tabletler için özel olarak kodlama ve tasarım yapar.


Top