X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

WEB TASARIM HİZMET SÖZLEŞMESİ

Madde 1 – TARAFLAR

Bir tarafta YARHASANLAR MH KONUK CD. KÜLTÜR SİTESİ İŞ MRK. 52 NO 146 ŞEHZADELER MANİSA Adresinden mukim ATÖLYE Reklam Ajansı ( MESİR Vd. 2540295450 ) ( Kısaca Atölye Reklam Ajansı olarak anılacaktır )  ile diğer taraftan ……………………………………………………………........................................................................................... adresinde mukim ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………...  -  Vd: ……………………. V.No: ………………….. (Kısaca MÜSTERİ olarak anılacaktır) arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

Madde 2 – KONU

İşbu sözleşme MÜŞTERİ ’in iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu …………………………………………………………..………… için verilen yazılım hizmetlerin Toplam : ………………………………………TL + KDV Karşılığında süresiz yayın boyunca teknik hizmeti ile ilgili Atölye Reklam Ajansı tarafından hazırlanmasını kapsamaktadır.

Madde 3 – MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 MÜSTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dokümanları en hızlı şekilde ve kendisi tedarik etmekle yükümlüdür.

3.2 MÜSTERİ Atölye Reklam Ajansı tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının Atölye Reklam Ajansı’na ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

3.3 MÜSTERİ, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Atölye Reklam Ajansı’nın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

Madde 4 – Atölye Reklam Ajansı’nın YÜKÜMLÜLÜKLERİ

4.1 Atölye Reklam Ajansı, MÜŞTERİ ’in tanıtım ve reklam için ihtiyaç duyduğu yazılımları (web tasarımı) hazırlamakla yükümlüdür.

4.2 Atölye Reklam Ajansı, MÜSTERİ ’ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları 24 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür.

4.3 Atölye Reklam Ajansı, MÜSTERİ için hazırlanmış tasarımdaki mevcut bölümlerdeki değişiklikler (komple tasarım değişikliği gerektirmeyen düzeltmeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra sözleşmenin imzalanma tarihinden başlamak koşulu ile maksimum 1 ay içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri sisteme entegre edeceğini beyan eder. Aksi durumda sözleşmenin tek taraflı olarak fesih edileceğini kabul eder.

4.4 Atölye Reklam Ajansı, MÜSTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım değişikliği gerektiren düzeltmeler ve eklentiler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme entegre edeceğini beyan eder.

4.5 Atölye Reklam Ajansı, MÜSTERİ tarafından talep Site içeriğinde kullanılmak üzere teslim ettiği video, resim ve yazıların telif hakkının MÜŞTERİ ’e ait olduğunu, bu bilgilerin hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder

4.6 Atölye Reklam Ajansı; Hazırlanacak olan web sitesi çalışmaları PHP yazım dili kullanılacaktır. Türkçe bir Kontrol paneli ve arayüze sahip olacak olan çalışmada yazı video görsel gibi veri girişi ve silme işlemleri Türkçe Cms panel üzerinden yapılacaktır. Müşteriye hosting hizmeti talep etmesi durumunda sınırsız bir barındırma alanı, sınırsız trafik kullanım hakkı ve sınırsız mail hesabı aktif edebilme hakkı sağlanacaktır. Talep edilmesi halinde firmamız veri düzenleme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Web sitesi üzerindeki veri güvenliği hosting hizmetinin Atölye Ajans sunucularında olması durumunda haftalık olarak alınacak olan otomatik yedekler ile sağlanacaktır

Madde 5 – HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1 İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi 1(bir) yıl olarak belirlenmiştir, süre bitiminde her iki tarafın mutabakatı sonucu hizmet süresi ücreti mukabilinde uzatılabilir. Teknik destek ve veri girişi için MÜŞTERİ den eksta ücret talep edilmeyecektir.

5.2 Barındırma, Alan Adı Hizmet bedeli  Atölye Reklam Ajansı tarafından sağlanması durumunda bir sonraki yıl için Bahsi her geçen site / siteler için seçilen hosting paket ve bedeli üzerinden müşteriye 30 gün önceden belirtilecektir. Müşteri dilerse web sitesi hizmetini başka bir hizmet sağlayıcıya taşıyabilir / barındırabilir Bahsi geçen hizmet bedeli dışında ücret talep edilmeyecektir.

5.3 Hizmet bedeli’nin tamamı satın alınan siteler ve hizmetler yayına başlamadan önce MÜSTERİ tarafından banka hesaplarımız üzerinden yada müşteri panelinden sanal poslar ile Atölye Reklam Ajansı ‘na ödenecektir.

5.4 Ödemelerin yapılmaması durumunda, Atölye Reklam Ajansı taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir.

Madde 6 – ÖDEME VE CAYMA

6.1 Atölye Reklam Ajansı, MÜSTERİ ’ye sağladığı hizmetlerle ilgili müşterinin beğenmediği yada değişiklik istediği yerleri değiştirmekle yükümlüdür. Müşteri tasarım aşamasından sonra değişiklik yada düzenleme talep etmeden cayma talep etmesi durumunda  sözleşme tutarının %40 ını hizmet bedeli olarak ödemeyi kabul eder. Yapılan çalışma müşteriye ait alan adına taşındığında ve site yayına başladığından itibaren yazılımın kopyalanması çoğaltılması ve güvenlik sebebi ile sitenin yada işin iadesi yada iptali kabul edilmez ( Atölye Reklam Ajansın dan kaynaklanan sebepler dışında ) varsa kalan ödeme müşteri tarafından yapılır.

Madde 7 – YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İs bu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde MANİSA Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 7(yedi) maddeden ve 3(üç) sayfadan oluşan işbu sözleşme ...../....../....... tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir.

 

Atölye Reklam Ajansı                                                                                    Müşteri

[İMZA]                                                                                                            [İMZA]

.........................................                                                                             .........................................           

Lütfen tüm sayfaların altını kaşe ve imza ile doldurarak dilerseniz fax ile 0262 606 0760 yada Email ile iletisim@atolyeajans.com üzerinden tarafımıza geri iletiniz.

Tel : 0850 532 5405  Web: www.atolyeajans.com E-mail: iletisim@atolyeajans.com


Powered by WISECP
Top