X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Emeğimizle yola çıktık. Atölye Ajans koyduk adımızı. Yaptığımız sanatı, ürettiğimiz iyi fikirleri size aktarmayı, boynumuzun borcu bildik. Yaratıcılığımıza, üretkenliğimize ve meslek ahlakımıza güvendik. “Alın teri” sermayemiz oldu, “yoktan var etmek”, yaşam tarzımız… Ürettiğimiz her “iyi fikir”, çok daha derinlere yelken açmamızı sağladı. Ticarethane olmak yerine, topluma yön vermeyi seçtik. Aldatan değil, doğruyu gösteren olmayı hedefledik.

Değerlerimizi oluştururken, sizin değerleriniz üzerinden yola çıktık. Böylece onlara yeni değerler kattık. Farklı olma cesaretine kapılıp alışılmışın dışında tarzlar denedik. Akıllara bu şekilde kazındık. Bizden istenen her çalışma, ayrı ayrı değerliydi. Tecrübelerimize verdiğiniz değer, yeni ürünlere “başarı” olarak yansıdı. 

Atölye Ajans, deneyimli kadrosuyla sizi sürekli ileriye taşıyan bir kurum olarak öne çıktı.  Müşterimize yeni yol haritaları çiziyoruz. Ve bu haritaların üstündeki engelleri birer birer kaldırırken onların yanında oluyoruz. Her defasında yeniden, hedefimize ulaşmayı başarıyoruz. Buna rağmen, artık olduk psikolojisine girmeden, “iyi çözüm” üretmeye devam ediyoruz. 

Standartlarımızı her zaman yüksek tutmaya çalışıyoruz. Bunu en çok detaylar sayesinde başarıyoruz. Çünkü hayatın detaylarda gizli olduğunu biliyoruz. Yaratıcı fikirlerimizi, çalışma alanlarınıza, ince ince “” liyoruz. Ve öyle iyi işler çıkarıyoruz ki, zaman zaman biz bile, neler yapabildiğimizi görüp şaşırıyoruz. 

Eğer Atölye Ajans ekibiyle çalışıyorsanız, muhtemelen siz bizi arayıp bulduğunuz içindir. Bu belki referanslarımız sayesinde olmuştur, belki arama motorları, ya da email marketing çalışmalarımız… Derdimiz, yanımızda olanlara hizmet vermektir. Bize inananlara, güvenenlere, bel bağlayanlara… “Şöyle zekiyiz, böyle güçlüyüz” demekten hoşlanmıyoruz. Sadece ürünlerimizi ortaya koyuyoruz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın güvencesi değil midir aslında? 

Pazarlama ekibi kullanmıyoruz. Kapı kapı dolaşıp müşteri aramanın, maça bir sıfır yenik başlamak olduğunu düşünüyoruz. Biz hep kazanan olmak istiyoruz. İşte bu yüzden, birilerini ikna etme çabasına girip zaman kaybetmiyoruz. Pazarlık payı bırakmıyoruz. Canın isterse kardeşim, diyebiliyoruz yeri geldiğinde. Çünkü her koşulda yanımızda olmayı seçecek kemik bir kitlemiz olsun istiyoruz.  Yani Atölye Ajans olarak, tüm çalışanlarımız, müşterilerimiz ve herhangi bir şekilde hayatımıza dokunmuş yol arkadaşlarımızla ve bütün farklılıklarımızla beraber “biz” olmanın çabasını veriyoruz.

 


Top