X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Toplu E Mail Gönderme

AnasayfaYazılarToplu E Mail Gönderme

Şirketler için müşteri kitlesine hızlı bir şekilde ulaşmak çok önemli kuşkusuz. Kitle iletişim araçlarının yaygınlaşması bu ihtiyacı daha da derinleştirdi haliyle. Eski reklam ve iletişim yöntemleri yerlerini online platformlara bıraktı. Toplu e-posta gönderimi, günümüzde başlı başına bir marketing olmayı başarmıştır. Siyasetçiler, firmalar, belediyeler, resmi kurumlar vs. sıklıkla bu hizmetten faydalanma yoluna gidiyor. Atölye Reklam Ajansı olarak, verdiğimiz toplu mail hizmetiyle, potansiyel kitlenizle sizi hızlı bir şekilde bir araya getiriyoruz.

Toplu Mail Gönderimi Nedir?

Toplu e-posta hizmeti, sahip olunan müşteri mail adreslerine tek bir seferde güvenli ve hızlı bir şekilde mail gönderimidir. Esasen bu tip gönderimleri sizler de teknik olarak gerçekleştirebilirsiniz; ancak on binlerce mail adresini tek tek girmek, büyük bir zaman kaybı doğuracaktır. Çeşitli sunucu ya da programlar aracılığıyla toplu mail gönderildiğinde aynı zamanda söz konusu kişilerin mail adresleri deşifre olmaz. Bu zaten hem mail atan firmaları, hem de hedef kitlenizdekileri, kişisel bilgilerin güvenliği açısından rahatsız edebilecek bir tutum olacaktır.

Toplu Mail Göndermenin Artıları Nelerdir?

Günümüzde toplu mail gönderimleri, tıpkı toplu SMS gönderimleri gibi oldukça popülerdir. Bu tip gönderimlerin en önemli avantajı maliyetlerinin son derece uygun olmasıdır. Başka yöntemleri devreye sokarak çok sayıda kişiye firmanızın reklamını yapabilmek pek de kolay bir iş değildir. Öte yandan mail sayısı ne kadar fazla olursa olsun, işlem birkaç saniye içinde sonuç bulur. Ayrıca yeni ürünlerinizin tanıtımlarını, son derece şık bültenler aracılığıyla gerçekleştirme şansına sahip olursunuz.

Toplu Mail Gönderilerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göndermek istediğiniz metinlerin içeriğini çok dikkatli şekilde hazırlamalısınız. Bu metinler aynı anda binlerce kişiye ulaşacağı için yapılacak en ufak bir hatanın geri dönüşü olmayabiliyor. Gereksiz ya da spam kutusuna düşmemesi adına güncel ve aktif mail adreslerini ulaştırmanız gerekiyor. Bu tip yanlışlıklar şirketinizin itibarını olumsuz yönde de etkileyebilir. Toplu e-posta gönderimi içerikleri hem başarılı bir metne hem de bültene sahip olmak durumundadır. 


Top