X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
TRY

Freelance Sistemi

AnasayfaYazılarFreelance Sistemi

Freelance çalışma kültürü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de son yıllarda rayına oturmaya başladı. İnternet kullanımının artmasıyla birlikte insanlar, sadece somut bir işyeri üzerinden değil, aynı zamanda online mecralar üzerinden de kazançlar elde etmeye başladı. Freelance çalışma tarzı pek çok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Freelance çalışma tarzında sabahın belli bir saatinde zorunlu olarak kalkıp, akşam geç saatlere kadar mesai harcamak yerine, çalışma koşullarını tümüyle siz belirlersiniz. Aslında bir nevi kendi kendinizin patronu olursunuz. Maaşlı çalışmak yerine doğrudan emek verdiğiniz işin somut karşılığını alırsınız. Bu sayede, dilerseniz işinizin içeriğine göre fiyat politikanızda değişikliklere gidersiniz.

Freelance Sistemi Nedir?

Atölye Ajans olarak uzun zamandır ekibimizi freelance çalışma arkadaşlarıyla güçlendiriyoruz. Ekibimizin bir parçası olmak, buradaki web yazılımlarının ya da paketlerinin satışlarından gelir elde etmek istiyorsanız, bizimle irtibata kurmanız yeterli olacaktır. Dilediğiniz yerden, rahat ve esnek bir çalışma ortamı ile bize katkı sunabilir, web tasarım, SEO; grafik tasarım vb. taleplerinden kazançlar elde edebilirsiniz. Freelance sistemi, bilgisayara ve internete temel düzeyde ilgisi olan herkesin rahatlıkla çalışabileceği bir sistem. Bunu bir nevi iş ortaklığı olarak da düşünebilirsiniz. İster bireysel isterseniz de kurumsal düzeyde web yazılımı paketlerine ilgi duyan insanlar ile ajansımız arasında köprü kurun ve bu sayede kendinizi çok da yormadan komisyon elde edin.

Freelance Sisteminin Avantajları

Freelance çalışma tarzını sadece biz değil, artık pek çok sektör benimsemiş durumda. İnternet üzerinde onlarca site, çalışma koşullarını kendileri belirleyen çok sayıda freelance çalışanla bir araya geliyor. Bu sistem, elbette freelance çalışanlar için çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Her şeyden önce kimse için bir bağlayıcılığı olmaması da büyük fayda sağlıyor. Kazanç açısından çok daha adil bir sistem kuşkusuz. Bu da sizi kısa sürede alınan kazançlara dair daha motive tutabiliyor. Belli bir zamana ya da mekana bağımlı kalmadan, dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte çalışma ayrıcalığını tadabilirsiniz. Bu konuda detaylı şekilde bilgi almak istiyorsanız Atölye Reklam Ajansı ile irtibata geçebilirsiniz.


Top